piątek, 5 kwietnia 2013

Restartujemy...

Serdecznie was przepraszam, ale niestety trzeba restartować bloga!
Nie będę się dzielić powodem, ale niestety wataha musi zostać restartowana!
Serdecznie proszę o ponowne wysłanie formularzy.
Przepraszam za kłopot!

Brak komentarzy: